hokej logo aktual

Derby rozhodla první třetina

V 11. minutě zápasu vedli domácí po brankách Fedora, Holého, Šmrhy, Korála a Ryšavého už 5:0 a tato skutečnost rozhodla o konečném výsledku.

Lubští sice dvěma brankami zkorigovali na 5:2, ale dvě minuty před koncem první třetiny Šašek navýšil vedení na 6:2.

Druhá třetina žádný hezký hokej nepřinesla. Domácí si hlídali svůj náskok a Luby si přes veškerou snahu vynutily jen několik šancí, které končily u brankáře Skolka. V 38. minutě sice domácí brankou Ryšavého skóre navýšili, ale v poslední minutě druhé třetina Luby stav zkorigovaly zpět na rozdíl čtyř branek.

Třetí třetina se hrála opět v režii domácích. Lubští těžce překonávali střední pásmo a přes veškerou snahu již sušického brankáře nepřekonali. Naopak domácí brankami Šmrhy a Fedora skóre navýšili na konečných 9:2.

TJ Sušice : Start Luby 9:3 (6:2,1:1,2:0)

Branky (Asistence):6´Fedor (Vachoušek), 7´Holý (Korál,Broža), 8´Šmrha (Vachoušek,Fedor), 10´Korál (Švec), 11´Ryšavý (Rendl), 19´Šašek (Košvanec,Lejsek),
27´Ryšavý (Šašek), 53´Šmrha (Vachoušek), 56´Fedor..
Sestava:Skolek – Šmrha, Myslík, Blažek, Švec, Lejsek, Skuhra – Šašek, Ryšavý, Košvanec, Holý, Korál, Broža, Fedor, Vachoušek, Vospěl.