Kalivoda a Kreuzigerová na bedně!

V Novém Městě na Moravě se v sobotu 8. 2.2014 jel závod ČP s hromadným startem volně.

Jako první startovali starší dorostenci,kde studenti Sportovního gymnázia měli v zastoupení Petra Matějku / Sokol Stachy/, ten jel velmi slušně a skončil na 18.místě / kategorie byla velmi dobře obsazena biatlonisty/, Jakuba Švejdu – 22.místo, Lukáš Jiránek – 28.místo / oba Ski klub Šumava/.

V kategorii mladších dorostenců jel excelentní závod Tomáš Kalivoda / Ski klub Šumava/, který získal zlatou medaili ! Jan Kaifer / Sokol Stachy/ dojel na skvělém 6.místě , Jiří Mánek/ Ski klub Šumava/ obsadil 9.místo. Další umístění studentů SG Vimperk : Matyáš Albrecht/ Sokol Stachy/ 26.místo, Dominik Klement/ Ski klub Šumava/ 30.místo.

V kategorii starších dorostenek si vedla nejlépe Tereza Kreuzigerová/ Sokol Stachy/, která se nenechala vyprovokovat k rychlé jízdě hned od začátku závodu, ale své tempo stupňovala a dojela si pro bronzovou medaili ! Velmi pěkný výkon podala Karolína Daverná – 10.místo, Natalie Grabmüllerová obsadila 22.místo / obě Ski klub Šumava/.

Kategorie mladších dorostenek si nejlépe vedla : Michaela Willmannová- 9.místo/ Ski klub Šumava/, Adela Boldová-12.místo / Sokol Stachy/, Tereza Řezníková- 19.místo, Tereza Vostradovská – 24.místo, Miroslava Chvalová – 30.místo / všechny Ski klub Šumava/, Andrea Mánková – 33.místo / Sokol Stachy/.

Neděle ve znamení štafet:

Starší dorost: 6.místo Jihočeský kraj / Matejka,Jiránek,Švejda/

Mladší dorostenci: 1.místo Ski klub Šumava / Kalivoda,Klement,Mánek/

9.místo Jihočeský kraj / Kaifer, Albrecht, Novák /

Starší dorostenky: 3.místo Jihočeský kraj / Grabmüllerová, Kreuzigerová, Daverná /

Mladší dorostenky: 4.místo Ski klub Šumava / Řezníková, Vostradovská, Willmanová/