AKTUALIZOVÁNO: Sportovní víkend 7.6. – 8.6.

Fotbal:

sobota 7.6.2014 od 15h – I.A sk. B muži

TJ Šumavan Vimperk – Slavoj Hrdějovice 0:1 (0:0)

rozhodčí: Ťupa, Nosek, Kokta

Branka: 66. Tomka. Ve 38.min. nedal domácí Michal Šíp penaltu. V 90.min. si stejně vedl hrdějovický Tomka.

Penalta se nedá chytit…
Potřetí za sebou a podruhé doma prohrál Vimperk. Mrzet jej mohla zahozená penalta Michalem Šípem, kterou brankář Spěvák vystihl. Po hodině hry otevřel skóre hrdějovický šutér Tomka. Také on měl výhodu zahrávat nejvýhodnější standardku, když byl brankáře Formánkem faulován, ale penaltu kopl stejně jako jeho předchůdce.

O poločasové přestávce došlo na předání medailí mladším žákům Šumavanu za 1. místo v I. A třídě, kterou vyhráli s bilancí 23 výher a pouhé jedné remízy!

{gallery}vimperk/2014/06_cerven/fotbal_muzi_vimperk_hrdejovice/{/gallery}

neděle 8.6.2014 od 10h – I.A sk. B žáci

TJ Šumavan Vimperk – 1.FC Netolice 3:0 (0:0)

rozhodčí: Mráz

góly:     Frček L.  2, Schwamberger T.

sestava:  Jaroš M., Formánek J.,Kadlec D., Král T.,Uhlík M.,Frček L.,Rod O..,Koubek J., Koloušek T.,Matoušek V., Schwamberger T.

střídali: Uhříček L.,Červený O., Wagner M.

Trenér Jiří Formánek je s výkonem kluků i s celou sezónou spokojený:

“Od první minuty to byl souboj našich hráčů s výborným brankářem hostů, který pochytal několik vyložených šancí. Překonali jsme ho až ve druhém poločase, kdy už hosté byli na hříšti jen jako tréninkové figuríny.

Chtěl bych všem klukům poděkovat za celou vydařenou sezónu. Nakonec jsme skončili na 3. místě se ziskem 51 bodů a skórem 87:28 , což beru jako veliký úspěch.

Mezi největší tahouny patřil Dominik Kadlec ,Tomáš Schwamberger a hlavně poklonu zasluhují všichni hráči ročníků 2001 a 2002, kteří ‘odtáhli’ sezonu jak za starší, tak za mladší žáky. Naším nejlepším střelcem byl Lukáš Frček s 24 góly.

Sezónu jsme zakončili dokopnou v Hrabicích u pana Dragouna, kde se podávalo výborné grilované maso od pana Zahradníka a dík patří i za krásný a výborný dort od paní Kolouškové.

Ještě jednou kluci díky a přeji krásné prázdniny!”